درمان فوري درد بواسير

اگر منظور شما از درمان فوري درد بواسير استفاده از قرص يا دارويي باشد كه در عرض چند لحظه بواسير شما را درمان كند، كاملا در اشتباه هستيد. شايد كرم يا دارويي خاصي براي درمان بواسير وجود داشته باشد ولي در فوري بودن آن مي توان شك كرد. كلا هر گونه دارو و درماني بايد تحت نظر پزشك متخصص بيماري هاي مقعدي و گوارشي استفاده شود و تاثيرگذاري هر دارو يا درماني زمان بر است و نياز به مراقبت و عمل به توصيه هاي پزشك دارد.

پس بواسير را درك كنيد و درباره آن بيشتر بدانيد. يك بواسير رگ خوني متورم و ملتهب در ناحيه مقعد يا ركتوم است. بواسير باعث افزايش فشار در ناحيه لگن و مقعد مي‌ شود. يبوست مزمن و اسهال مزمن از علل شايع بواسير هستند. زنان در مراحل پاياني بارداري نيز دچار بواسير مي شوند و افرادي كه اضافه‌ وزن دارند هم مبتلا مي شوند. رابطه مقعدي گاهي اوقات باعث بواسير مي‌ شود و مي‌ تواند در داخل يا خارج رخ دهد.

بواسير داخلي در داخل ركتوم اتفاق مي‌ افتد. اگر به اندازه كافي بزرگ شود يا آنقدر نزديك مقعد باشد، ممكن است در طول يك حركت روده بزرگ تر شوند.بواسير خارجي در ناحيه اطراف دهانه مقعد اتفاق مي‌ افتد. اگر آن‌ ها در زير پوست مقعد به شدت عصباني و لخته شوند، مي‌ تواند به يك توده سخت تبديل شود. و بواسير تورمبوز را ايجاد كند. پس براي درمان فوري درد بواسير لازم است كه انواع بواسيرها را و علائم آنها را بشناسيد. اگر شما مشكوك هستيد كه بواسير داريد، مهم است كه علائم اين وضعيت را بدانيد. آشكارترين نشانه بواسير داخلي خونريزي قرمز و روشن با حركات روده شما است. وقتي خودتان را تميز مي كنيد خون قرمز روشني خواهيد ديد. در بيشتر موارد، آن‌ ها باعث درد نمي‌ شوند

نوشته شده توسط كارا | ۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۰:۵۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |بواسير